Strona główna Mapa serwisu
Farmakopea Polska XI do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym   ***    Do nabycia Urzędowy Wykaz 2017   ***    Szkolenia internetowe   ***    Do nabycia Farmakopea Polska X (FPX 2014)   ***    Suplement 2015 do FPX do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym    ***    Suplement 2016 do FPX do nabycia w Polskim Towarzystwie Farmaceutycznym    ***    Do nabycia prenumerata Farmacji Polskiej na 2017 r.   ***    już w sprzedaży "Farmaceutyczne standardy sporządzania mieszanin do żywienia pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego    ***   
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje z życia PTFarm zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego.
OK
Strefa Wewnętrzna
Aby uzykać dostęp do materiałów wewnętrznych zaloguj się używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
OK
Przypomnienie hasła
O Towarzystwie
Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne ma 60 lat


Home Page » Struktura organizacyjna » Ogólnopolskie Sekcje Naukowe i Zespoły Sekcji » Ogólnopolska Sekcja Receptury Aptecznej
Ogólnopolska Sekcja Receptury Aptecznej

Zarząd sekcji

prof. Małgorzata Sznitowska - przewodnicząca

msznito@gumed.edu.pl

mgr farm. Andrzej Winnicki - zastępca przewodniczącego

andrzej.winnicki@cm.umk.pl

dr n. farm. Artur Owczarek - sekretarz

artur.owczarek@umed.wroc.pl

Członkowie sekcji:

dr n. farm. Aldona Maciejewska 

aldona.maciejewska@uj.edu.pl

dr n. farm. Lucyna Bułaś 

lbulas@sum.edu.pl

dr n. farm. Bożenna Kwiatkowska 

bkwiatkowska@wum.edu.pl


Zespół Ekspertów

dr n. farm. Monika Gajewska

mgaj@gumed.edu.pl

dr n. farm. Danuta Partyka

danuta.partyka@cm.umk.pl

dr hab. Bożena Karolewicz

bozena.karolewicz@umed.wroc.pl

prof. Renata Jachowicz

renata.jachowicz@uj.edu.pl

dr hab. Paweł Olczyk

polczyk@sum.edu.pl

mgr farm. Agnieszka Chodkowska

agnieszka.chodkowska@wum.edu.pl

dr n. farm. Artur Redliński

artur.redlinski@umed.lodz.pl

dr n. farm. Maria Zuń

maria.zun@umlub.pl

dr. n. farm. Hanna Bartylak

bartylak@ump.edu.pl

dr hab. Katarzyna Winnicka

kwin@umwb.edu.pl

 


Szukaj
OK
Sekcje ogólnopolskie
Młoda Farmacja
Oddziały terenowe
Kliknij na mapę aby przejść do listy oddziałów lokalnych PTFarm.
Nasze wydawnictwa
  1. Farmacja Polska
  2. Bromatologia i Chemia Toksykologiczna
  3. Acta Poloniae Pharmaceutica
  4. Urzędowy Wykaz Produktów
    Leczniczych
  5. Farmakopea Polska
  6. Almanach
  7. Weterynaria
Archiwum wydawnicze


Copyright PTF 2007 Nota prawna Polityka prywatności Projekt i wykonanie: Enigmatis