KALENDARZ

XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Sekcji Żywienia Do- i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

8 grudnia 2023
Konferencja odbędzie się w dniach 8–9 grudnia 2023 r. Do udziału w XVII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Sekcji Żywienia Do- i Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zapraszają organizatorzy - Ogólnopolska Sekcja Żywienia Do- i Pozajelitowego oraz Biuro Zarządu Głównego PTFarm. Miejsce konferencji: hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48-54, Warszawa.

VI Śląskie Farmaceutyczne Spotkanie Naukowe – Od nauki do pacjenta

21 listopada 2023
Komitet Organizacyjny VI Śląskiego Farmaceutycznego Spotkania Naukowego zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się on-line 21 listopada 2023 r. Rozpoczęcie konferencji o godz. 9.00.

Forum Farmacji Przemysłowej

18 października 2023
Ogólnopolska Sekcja Farmacji Przemysłowej i Biotechnologii Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego zaprasza do uczestnictwa w Forum Farmacji Przemysłowej, które odbędzie się w Łodzi w dniach 18-20 października 2023 r.


XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Farmacji Onkologicznej

8 października 2023
W dniach 8-10 października 2023 r. Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne organizuje "XXIV Ogólnopolskie Spotkanie Farmacji Onkologicznej". Tegoroczne spotkanie przedstawicieli aptek szpitalnych odbędzie się w Gdyni, a miejscem obrad będzie hotel Mercure – Gdynia-Centrum.

XXIX Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego

20 czerwca 2023
Ogólnopolska Sekcja Bromatologiczna Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego oraz Katedra i Zakład Bromatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na XXIX Ogólnopolskie Sympozjum Bromatologiczne, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 20–21 czerwca 2023 r. tematem przewodnim konferencji będzie „Żywność i żywienie w profilaktyce i leczeniu chorób dietozależnych”.

I Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu: Humanistyczne aspekty farmacji. Przeszłość i teraźniejszość

16 czerwca 2023
Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Wydział Farmacji, Biotechnologii Medycznej i Medycyny Laboratoryjnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapraszają w dniach 16–17 czerwca 2023 r. na I Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu: Humanistyczne aspekty farmacji. Przeszłość i teraźniejszość

Kalendarium wydarzeń Wybierz dzień:

Zobacz również: