AKTUALNOŚĆ

Wykład prof. dr hab. Małgorzaty Sznitowskiej "Cannabis flos i Cannabis extractum normatum - surowce w recepturze aptecznej w Polsce i na świecie" (Oddział PTFarm w Bydgoszczy)
27 lutego 2024

Oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w Bydgoszczy oraz dziekan Wydziału Farmaceutycznego CM UMK mają zaszczyt zaprosić na posiedzenie szkoleniowo-naukowe, które odbędzie się 7 marca 2024 r. (czwartek) o godz. 17.00 stacjonarnie w sali 35 w budynku Wydziału Farmaceutycznego w Bydgoszczy (ul. Jurasza 2). Wykład naukowy "Cannabis flos i Cannabis extractum normatum - surowce w recepturze aptecznej w Polsce i na świecie" wygłosi prof. dr hab. Małgorzata Sznitowska, z Katedry Farmacji Stosowanej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W drugiej części odbędzie się tradycyjne spotkanie studentów VI roku, kierunku farmacja. Celem spotkania jest zapoznanie stażystów, z procedurą zakończenia praktyki zawodowej i studiów oraz zasadami przyznawania prawa wykonywania zawodu i wpisu na listę członków OIA. 
W spotkaniu udział wezmą: dziekan Wydziału Farmaceutycznego CM UMK – prof. dr hab. Stefan Kruszewski, pełnomocnik rektora ds. praktyk zawodowych i wakacyjnych na kierunku farmacja – dr Maciej Karolak oraz prezes P-KOIA – mgr farm. Marcin Piątek.

 
Data wydarzenia: 7 marca 2024 r.
Miejsce wydarzenia: Bydgoszcz
Autor: Hanna Plata